Strona główna
Praca
Tutaj jesteś

Wybieramy używane auta segmentu B

Praca Data publikacji - 27 marca 2024 Autor - Redakcja ufirmy.pl
Wybieramy używane auta


Większe możliwości przy mniejszych gabarytach. Tak można scharakteryzować samochody segmentu B, plasujące się pomiędzy autami typowo miejskimi, a segmentem samochodów kompaktowych. Nieduże wymiary, spora funkcjonalność i duży wybór modeli, to argumenty, które przemawiają na korzyść małych aut. A kiedy mówimy o rynku aut używanych, dochodzi do tego szczególnie atrakcyjna cena. Poznaj zalety samochodów segmentu B i ofertę modeli dostępnych w salonie pojazdów poleasingowych STORE.

Segment B w motoryzacji oznacza samochody, które zostały skonstruowane tak, by dobrze sprawdzać się w ruchu miejskim, dzięki zwrotności czy niedużym gabarytom, ułatwiającym np. parkowanie czy manewrowanie, a jednocześnie oferować kierowcy i pasażerom więcej przestrzeni niż auta typowo miejskie. Przykładem takiego modelu jest chociażby Skoda Fabia, VW Polo, Audi A1 czy SEAT Ibiza.

Niektóre samochody segmentu B pod względem gabarytów czy przestronności, mogłyby być zaliczane do aut kompaktowych i z powodzeniem mogą także służyć w długich trasach, oferując zarówno wystarczającą ilość przestrzeni w kabinie, jak i w bagażniku. Przykład stanowi Skoda Scala, która oferuje aż 467 l pojemności bagażowej. W jej przypadku niektórzy zaliczają ją wprost to segmentu C, inni uznają za jednego z największych przedstawicieli segmentu B.

W segmencie B możemy znaleźć również auta elektryczne, jak np. model CUPRA Born. Produkowany od 2021 r. nieduży samochód o sportowym zacięciu zacznie już wkrótce być coraz szerzej dostępny na rynku aut używanych. To oznacza, że coraz częściej można będzie znaleźć ten model w ofercie STORE – salonu z pewnymi samochodami używanymi sprawdzonymi przez ekspertów.

Zaletą oferty STORE VW FS jest nie tylko bogactwo dostępnych modeli oraz fakt, że pochodzą z pewnego źródła i mają zweryfikowany stan techniczny oraz historię, ale także możliwość skorzystania z finansowania na podobnych zasadach jak w przypadku aut nowych. Finansowanie JAK ABONAMENT polega na spłacaniu w trakcie trwania umowy prognozowanej utraty wartości pojazdu, co oznacza, że nawet w przypadku auta używanego, pozostaje na koniec wartość rezydualna. Dzięki temu miesięczne raty są na niskim poziomie, co pozwala wygenerować spore oszczędności względem tradycyjnego finansowania. Na zakończenie umowy mamy 2 możliwości: wykup samochodu lub jego zwrot. Wybór tej drugiej opcji to dobry sposób na to, by regularnie zmienić auta na nowszy przy ciągłym korzystaniu z niskich rat w ramach kolejnej umowy.

 Materiał zewnętrzny

Jak wybrać odpowiednią pokrywę lusterka do swojego samochodu?

Redakcja ufirmy.pl

Nasi redaktorzy na ufirmy.pl to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy pasjonują się tematyką biznesu, finansów, pracy, technologii oraz rozwoju osobistego. Każdy z naszych redaktorów posiada bogate doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w swojej dziedzinie, co pozwala nam dostarczać czytelnikom treści o najwyższej jakości. Nasz zespół skupia się na regularnym publikowaniu artykułów, które nie tylko są interesujące, ale także praktyczne i wartościowe dla naszej społeczności czytelniczej. Jesteśmy tu, aby dostarczać najnowszych informacji, cennych porad oraz inspirujących treści, które pomogą naszym czytelnikom rozwijać się zarówno w sferze biznesowej, jak i osobistej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?